BİZ KİMİZ?

image

ÖZ&ER FOOD 1995 yılında Hollanda’da üretime geçmiştir. Bugün ise süt ve süt ürünleri konusunda 100’den fazla ürün çeşidine sahip bir firmadır. Ürünlerinin ana başlıkları ayran, yoğurt, süzme yoğurt beyaz peynir, kombi böreklik, kaşar peynir, tulum ve çökelek, Gouda dilimli peynir, rendelenmiş pizza peyniri, kaymak ve tereyağı.

Üretim kalitesi, üretim hassasiyeti, müşteri memnuniyeti, birlikte çalışılan bayiler ve hızla gelişen pazarda artan talepler sebebi ile ÖZ&ER FOOD, yeni yatırımlarıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilme doğrultusunda, yeni teknolojiyi takip ederek kapasitesini ve bilgi birikimini sürekli artırma ihtiyacı içerisine girmiş ve yatırımlarını buna göre şekillendirmiştir. ÖZ&ER FOOD 4.500 m2 kapalı bir alanda üretim yapmaktadır. Günlük üretime sahip tesisimizde hijyenin sağlanması, üretimin her aşamasında gözetilen en önemli temel ilkemizdir.

ÖZ&ER FOOD’u tüketiciler tarafından vazgeçilmez bir marka yapan en önemli unsur, teknolojik alt yapıyı, nitelikli iş gücü ve yüksek hizmet kalitesiyle birleştirip aynı zamanda doğallığı ve tazeliğiyle, lezzet konusunda fark yaratan ürünler üretmesidir.

ÖZ&ER FOOD, çalışanımızla ve soğuk zincir dağıtım araçlarımızla, 100 farklı ürün çeşidini Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde 6.000 noktaya günlük ulaştırmaktadır. Gelecekte ÖZ&ER FOOD, lojistik ve dağıtım alanındaki yenilikleri kullanarak daha çok market rafında ve tüketim noktalarına ulaşmayı hedeflemektedir.

image

1. KALİTE

ÜRETİM

VİZYONUMUZ

image

Avrupa’da aranılan bir marka olmak, hem tüketicinin hem çalışanların hem de tedarikçilerin memnuniyetini sağlamakla gerçekleşir. Bu seviyeye ulaşmak bizim en büyük vizyonumuzdur. Silifke Süt Ürünleri, çalışanımızla ve soğuk zincir dağıtım araçlarımızla, 100 farklı ürün çeşidini Avrupanın çeşitli ülkelerinde 6.000 noktaya günlük ulaştırmaktadır.

MİSYONUMUZ

image

Süt ve süt ürünlerinin tüketimini yüksek kaliteli standartlarla üretilen ürünlerle ve uygun fiyatlarla daha geniş kitlelerin ulaşabileceği seviyeye getirmektir.

Tüketicilerin temel gıda gereksinimlerinden süt ve süt ürünlerini en iyi şekilde, hiçbir zararlı katkı maddesi kullanmaksızın üretmek bizim en önemli görevimizdir. Bunu ilke edinerek üretimimizi gerçekleştirmek ve güvenilen, aranılan bir marka olmak temel hedefimizdir.

image
image
image

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN TIKLAYIN!