Silifke Süt Ürünleri 1995 yılında Hollanda’da üretime geçmiştir. Bugün ise süt ve süt ürünleri konusunda 100’den fazla ürün çeşidine sahip bir firmadır. Ürünlerinin ana başlıkları ayran, yoğurt, süzme yoğurt beyaz peynir, kombi böreklik, kaşar peynir, tulum ve çökelek, Gouda dilimli peynir, rendelenmiş pizza peyniri, kaymak ve tereyağı.

Üretim kalitesi, üretim hassasiyeti, müşteri memnuniyeti, birlikte çalışılan bayiler ve hızla gelişen pazarda artan talepler sebebi ile Silifke Süt Ürünleri, yeni yatırımlarıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilme doğrultusunda, yeni teknolojiyi takip ederek kapasitesini ve bilgi birikimini sürekli artırma ihtiyacı içerisine girmiş ve yatırımlarını buna göre şekillendirmiştir. Silifke Süt Ürünleri 4.500 m2 kapalı bir alanda üretim yapmaktadır. Günlük üretime sahip tesisimizde hijyenin sağlanması, üretimin her aşamasında gözetilen en önemli temel ilkemizdir.

Silifke Süt Ürünleri’ni tüketiciler tarafından vazgeçilmez bir marka yapan en önemli unsur, teknolojik alt yapıyı, nitelikli iş gücü ve yüksek hizmet kalitesiyle birleştirip aynı zamanda doğallığı ve tazeliğiyle, lezzet konusunda fark yaratan ürünler üretmesidir.

Silifke Süt Ürünleri, çalışanımızla ve soğuk zincir dağıtım araçlarımızla, 100 farklı ürün çeşidini Avrupanın çeşitli ülkelerinde 6.000 noktaya günlük  ulaştırmaktadır. Gelecekte Silifke Süt Ürünleri, lojistik ve dağıtım alanındaki yeniliklikleri kullanarak daha çok market rafında ve tüketim noktalarına ulaşmayı hedeflemektedir.